+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Львів | (Львівська область) 734++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Замовлення і доставка квітів Львів - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Львів без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Львів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
759 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
532 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
503 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
532 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
502 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
602 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
632 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
661 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
784 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
707 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
756 грн.
   
троянда 9 шт., лента
583 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Львів вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Бажаєте подарувати коханій половинці незабутні емоції? Даруйте поцілунки і квіти! Всі львівяни знають, що їхнє місто називають маленьким Парижем. І вони знають причини такого возвеличування. Кожна вулиця міста, кожна площа і парк випромінюють безцінний романтичний шарм, який важко не відчути кожною клітиною свого тіла. Львів немов створений для романтиків, які знають, що кохання – найважливіше почуття на цій планеті. Хочете розповісти про свої почуття представниці прекрасної статі? Бажаєте подарувати їй усмішку і щастя? Даруйте квіти, панове! Сучасна доставка квітів Львів створена для того, щоб шановні романтики отримали чудову можливість зайвий раз нагадати про свої почуття своїм коханим половинкам. Переваги, які пропонує доставка квітів у Львові, занадто беззаперечні, щоб не скористатись ними. Погодьтесь, завжди приємно отримувати подяку від задоволеної жінки, яка щойно отримала неперевершений квітковий сюрприз, насолоджуючись прогулянкою Площею Ринок. Потрібна якісна доставка букетів у Львові, в якій Ви можете бути впевненим? Не хочете замовляти послуги дилетантів чи користуватись сумнівними сайтами із великою кількістю бажаючих виконати роботу курєра? Тоді у Вас залишається лише один варіант – замовити квіти по Львову у спеціалістів своєї справи, які розуміють, наскільки важливим є замовлення. Обирайте серед великої кількості варіантів букета, щоб догодити своїй коханій чи мамі, подрузі чи колезі по роботі. Підніміть настрій квітами! Такий дарунок можна порівняти із хорошим вчинком. Він завжди говорить про почуття більше, аніж слова.

Доставку квітів Львів - (Львівська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»